Detektyw Monk – świetny seria detektywistyczny!

Jeżeli lubisz oglądać seriale detektywistyczne, w których można znaleźć również mnóstwo humoru i zabawnych momentów, koniecznie musisz obejrzeć serial Detektyw Monk. Niezwykle szybko zyskał on ogromne uznanie wśród wielu widzów i cieszy się bardzo dużą popularnością. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat, koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca.

Detektyw Monk to serial, który powstał w 2002 roku, ale w Polsce pojawił się dopiero w 2003 roku. Od razu zyskał sympatię polskich widzów, którzy polubili przede wszystkim postać głównego bohatera, czyli detektywa Monka. Czym zasłużył on sobie na taką przychylność widzów?

Detektyw Monk, to w rzeczywistości Adrian Monk były funkcjonariusz policji, który został z niej wyrzucony z powodu zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych spowodowanych śmiercią żony. Detektyw Monk nieustannie dba więc o to, aby wszystko było zawsze równo ustawione i zapięte, unika miejsc brudnych i ma mnóstwo różnego rodzaju natręctw, które utrudniają mu normalne funkcjonowanie. Na szczęście przy pomocy swojej pielęgniarki radzi sobie jakoś ze swoimi przypadłościami i współpracuje z policją jako doradca.

Monkowi najlepiej wychodzi rozwiązywanie zagadek kryminalnych. Potrafi on złożyć w całość różne dowody i dostrzec istotne szczegóły, które zostały pominięte przez policjantów. Dzięki swoim zdolnościom potrafi szybko rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane sprawy, rozbawiając przy tym wielu widzów. [patrz też: fakty pilskie, pluskwa podsłuch allegro, dbfo wola ]

Serial liczy 125 odcinków i naprawdę warto go obejrzeć. Jeśli komuś nie udało się przesledzić całej serii w terminie kiedy był emitowany w telewizji, niech się nie martwi. Film można zarówno wypożyczyć w wypożyczalni lub obejrzeć w internecie. Często też, seriale które cieszyły się dużą popularnością, są powtarzane. Warto wtedy znaleźć chwilę czasu in razem z Monkiem rozwiązać kilka zagadek.

Tags: , , ,

0 Responses to Detektyw Monk – świetny seria detektywistyczny!

 • Damian pisze:

  [..] Cytowany fragment: seksuolog warszawa[…]

 • Miłosz pisze:

  Czytam i czekam, że znajdę jakieś wyjaśnienie

 • Kaja pisze:

  Article marked with the noticed of: łuszczyca[…]

 • Nel pisze:

  Koncerny farmaceutyczne preferuja syntetyczne wynalazki

 • Powiązane tematy z artykułem: dbfo wola fakty pilskie iga krefft wikipedia pluskwa podsłuch allegro