Posts Tagged ‘biuro detektywistyczne poznań’

Detektyw Monk – świetny seria detektywistyczny!

24 lutego 2013

Jeżeli lubisz oglądać seriale detektywistyczne, w których można znaleźć również mnóstwo humoru i zabawnych momentów, koniecznie musisz obejrzeć serial Detektyw Monk. Niezwykle szybko zyskał on ogromne uznanie wśród wielu widzów i cieszy się bardzo dużą popularnością. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat, koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca.

Detektyw Monk to serial, który powstał w 2002 roku, ale w Polsce pojawił się dopiero w 2003 roku. Od razu zyskał sympatię polskich widzów, którzy polubili przede wszystkim postać głównego bohatera, czyli detektywa Monka. Czym zasłużył on sobie na taką przychylność widzów?

Detektyw Monk, to w rzeczywistości Adrian Monk były funkcjonariusz policji, który został z niej wyrzucony z powodu zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych spowodowanych śmiercią żony. Detektyw Monk nieustannie dba więc o to, aby wszystko było zawsze równo ustawione i zapięte, unika miejsc brudnych i ma mnóstwo różnego rodzaju natręctw, które utrudniają mu normalne funkcjonowanie. Na szczęście przy pomocy swojej pielęgniarki radzi sobie jakoś ze swoimi przypadłościami i współpracuje z policją jako doradca.

Monkowi najlepiej wychodzi rozwiązywanie zagadek kryminalnych. Potrafi on złożyć w całość różne dowody i dostrzec istotne szczegóły, które zostały pominięte przez policjantów. Dzięki swoim zdolnościom potrafi szybko rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane sprawy, rozbawiając przy tym wielu widzów. [patrz też: cyklinowanie Białystok, cyklinowanie bezpyłowe, agencja interaktywna poznań ]

Serial liczy 125 odcinków i naprawdę warto go obejrzeć. Jeśli komuś nie udało się przesledzić całej serii w terminie kiedy był emitowany w telewizji, niech się nie martwi. Film można zarówno wypożyczyć w wypożyczalni lub obejrzeć w internecie. Często też, seriale które cieszyły się dużą popularnością, są powtarzane. Warto wtedy znaleźć chwilę czasu in razem z Monkiem rozwiązać kilka zagadek.

Seriale detektywistyczne biją rekordy popularności!

23 lutego 2013

Różnego rodzaju seriale są obecne w telewizji od wielu lat. Niektóre ciągną się latami i przyciągają przed telewizory miliony widzów. Kiedyś wielką furorę robiły seriale brazylijskie, teraz zastąpiły je seriale detektywistyczne. Taki serial z odcinka na odcinek potrafi wciągać coraz bardziej, ponieważ widz równocześnie z detektywem dochodzi do rozwiązania zagadki. Na czym polega fenomen tych seriali?

Przede wszystkim na tym, że potrafią one zaangażować widza w analizowanie różnego rodzaju dowodów wspólnie z głównym bohaterem. Ważną rolę w takim serialu odgrywa na pewno postać samego detektywa, którą muszą polubić widzowie. Bohaterem, którego nie da się nie lubić jest z pewnością detektyw Monk, który nie radzi sobie w życiu, ma mnóstwo problemów, ale za to potrafi łączyć i analizować różne informacje, dzięki czemu jest świetnym detektywem. [patrz też: cyklinowanie Białystok, cyklinowanie bezpyłowe, agencja interaktywna poznań ]

– Uwielbiam seriale detektywistyczne, ponieważ czuję się jakbym to ja musiała rozwiązać zagadkę – mówi pani Estera, z Poznania. – Najlepsze są te mało przewidywalne, które angażują widza w rozwikłanie danej sprawy. Bardzo lubię Monka, ponieważ oprócz tego, że są tam niebanalne przypadki kryminalne, to dodatkowo postać głównego bohatera jest niezwykle sympatyczna i zabawna.

Wielką popularnością, swego czas, cieszył się również serial Archiwum X, w którym dwójka detektywów musiała zmierzyć się z bardzo trudnymi sprawami. Aktualnie w telewizji możemy oglądać polskie produkcje z tej serii. Przykładem jest np. serial Detektywi, który zyskał już uznanie wśród wielu widzów.

Takie seriale pobudzają nasze szare komórki do myślenia. Na równi z głównym bohaterem staramy się rozwiązać daną zagadkę i mamy naprawdę ogromną radość kiedy nasze przeczucia zostaną potwierdzone. Z całą pewnością taki serial powinien stać wyżej od nic nie wnoszących tzw. seriali brazylijskich.